گانودرما برای زگیل تناسلی

گانودرما برای زگیل تناسلی

ایجاد جوش و زائده‌های زگیل مانند در اطراف ناحیه تناسلی که اغلب با خارش و سوزش نیز همراه است، یکی از مشکلات آزار دهنده‌ای است که یک فرد می‌تواند تجربه کند. بیماری زگیل تناسلی امروزه یکی از شایع‌ترین بیماری‌های عفونی می‌باشد. این مسأله علاوه بر تاثیرگذاری بر زیبایی ظاهری پوست، نیازهای فرد از جمله نیاز به روابط جنسی و زندگی زناشویی فرد را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در بسیاری از افرادی که مبتلا به زگیل تناسلی هستند، اقدام به درمان و بهبودی با نتایج قطعی و رضایت بخش همراه نبوده است. همچنین پس از مدتی بعد از اقدام به درمان، دوباره این زائده‌های پوستی بر روی پوست فرد مبتلا پیدا شده‌اند. که این مسأله باعث استرس بیشتر در فرد بیمار می‌شود. در ادامه به راهکارهای درمانی و فواید گانودرما برای زگیل تناسلی می‌پردازیم.

بیماری زگیل تناسلی یا HPV چیست ؟

بیماری زگیل تناسلی یکی از شایع‌ترین بیماری‌های عفونی است که امروزه افراد بسیاری به آن مبتلا شده‌اند. بسیاری از افراد بر این باورند که این بیماری بسیار خطرناک بوده و درمانی ندارد. این بیماری در بانوان نسبت به آقایان شایع‌تر است و راه‌هایی برای درمان آن وجود دارد. بیماری زگیل تناسلی از طریق تماس پوست فرد آلوده به پوست فرد سالم منتقل می‌شود. عامل اصلی ایجاد این بیماری ویروسی به نام HPV است که ریشه در DNA دارد و بسیار سر سخت است. تا کنون حدود ۱۰۰ نوع از این ویروس شناسایی شده است که برخی از آن‌ها علائمی نداشته و خود به خود از بین می‌روند. اما بعضی از انواع آن منجر به بوجود آمدن زگیل و جوش در ناحیه تناسلی می‌شود. همچنین برخی از انواع آن می‌تواند منجر به ایجاد سرطان دهانه رحم در زنان شود.

قارچ گانودرما برای زگیل تناسلی

اغلب این زگیل‌های تناسلی آنقدر کوچک هستند که با چشم غیر مسلح دیده نمی‌شوند. همین امر موجب شده که خیلی‌ها از وجود این بیماری در خود اطلاعی نداشته باشند. زگیل تناسلی یک بیماری مسری و مشترک بین زوجین است و به سرعت گسترش می‌یابد. بوجود آمدن زگیل تناسلی عموماً همراه با خارش و یا درد نیست. اصلی‌ترین نقاط درگیر با این ویروس در بدن ناحیه تناسلی، اطراف آن، مقعد و کشاله ران می‌باشد. قبل از پرداختن به گانودرما برای زگیل تناسلی به تعریف مختصری از گیاه قارچ گانودرما می‌پردازیم.

علائم بیماری زگیل تناسلی :

در برخی موارد این بیماری علائم و نشانه‌های خاصی وجود ندارد. اما در بعضی موارد این بیماری با علائمی همراه است. این علائم عبارتند از :

 • ایجاد توده‌های کوچک بر روی پوست ناحیه تناسلی و اطراف آن
 • ایجاد زگیل در اندازه‌های کوچک یا بزرگ به صورت تک و یا خوشه‌ای
 • سوزش و خارش در ناحیه تناسلی
 • خونریزی واژینال و خستگی شدید در ناحیه تناسلی

نوع دیگر از HPV نوع دهانی آن می‌باشد که امروزه در حال گسترش است. این بیماری در صورت بروز دارای علائم و نشانه‌های زیر می‌باشد :

 • ضایعاتی سفت و کوچک
 • به رنگ قرمز، سفید و یا صورتی
 • دارای رشد تدریجی
 • بدون درد
 • ایجاد زگیل روی لب‎‌ها، پشت لب‌ها و یا سقف دهان و یا دیگر نقاط دهان

عوارض بیماری زگیل تناسلی HPV :

در صورت عدم درمان یکی از پرخطرترین عوارض بیماری زگیل تناسلی بیماری سرطان دهانه رحم در بانوان و ایجاد سرطان در آقایان است. این ویروس عفونی همیشه منجر به سرطان نمی‌شود. در صورتی که فرد مبتلا به نوع پرخطر این ویروس باشد و سیستم ایمنی ضعیفی داشته باشد، احتمال ابتلا به سرطان افزایش می‎یابد.

گیاه قارچ گانودرما لوسیدوم چیست ؟

قارچ گانودرما نوعی قارچ سخت با بافت چوبی و طعمی تلخ است که در مناطق گرم و مرطوب خصوصا قاره آسیا رشد می‌کند. قارچ گانودرما در طب سنتی چینی سالیان سال است که مورد استفاده قرار می‌گیرد و نماد سلامتی و جاودانگی می‌باشد. این قارچ دارای ترکیبات و مؤلفه‌های کمیاب و منحصر بفرد بوده که به دلیل ارزش بسیار بالا از گذشته‌های دور تا کنون مورد توجه بوده و برای مصارف مختلفی استفاده شده است. این قارچ دارای خواص دارویی فوق‌العاده‌ای است و برای پیشگیری و کمک به درمان بسیاری از بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از عصاره گیاه قارچ گانودرما برای تقویت سیستم ایمنی، درمان عفونت، سرطان و … استفاده می‌شود.

قهوه گانودرما برای زگیل تناسلی hpv

همچنین قارچ گانودرما منبع غنی از آنتی اکسیدان‌ها است که می‌تواند به بازسازی سلول‌های بدن کمک کند. به همین دلیل استفاده از آن در دراز مدت روند پیری را کند کرده و از پیری زودرس جلوگیری می‌کند. بعلاوه این قارچ به دلیل دارا بودن پلی ساکاریدها و مؤلفه‌های سودمند دیگر به تنظیم و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند. استفاده از گانودرما به دلیل دارا بودن خواص ضد ویروسی و ضد باکتریایی می‌تواند در بهبود زگیل تناسلی بسیار مؤثر واقع شود. علاوه بر این تحقیقات نشان داده این ماده ارزشمند تاثیر بسیار مثبتی بر سرطان داشته است. همچنین مطالعات نشان داده قارچ‌های دارویی مانند قارچ گانودرما می‌توانند سرطان‌های مرتبط با ویروس HPV را مهار کنند.

درمان زگیل تناسلی :

در بسیاری از منابع علمی در باب زگیل تناسلی مدت زمان درمان این بیماری و دفع این ویروس از بدن بین دو الی سه سال ذکر شده است. افراد بسیاری با گذشت این زمان سلامتی کامل خود را بدست آوردند. اما در بسیاری از افراد زگیل تناسلی بطور قطعی درمان نشده و روش‌های درمانی در این موارد موقتی بوده است. برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس واکسنی به نام گارداسیل وجود دارد. اما از آنجا که بیش از ۱۰۰ نوع ویروس HPV وجود دارد، این واکسن نمی‌تواند از ابتلا به تمامی انواع آن پیشگیری کند. یکی از بهترین راه‌ها برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری رعایت بهداشت فردی و رابطه جنسی محافظت شده است. همچنین تقویت سیستم ایمنی بدن موجب می‌شود تا بدن فرد مبتلا شده به این ویروس بطور طبیعی به مبارزه با آن بپردازد.

همانطور که گفته شد در بعضی موارد این ویروس هیچ علائم و نشانه‌ای در بدن به جای نمی‌گذارد. این ویروس ممکن است بعد از ماندگاری و پایدار شدن در بدن باعث ایجاد سرطان شود. ضعف در سیستم ایمنی بدن عاملی است که به پایداری این ویروس در بدن منجر می‌شود. به همین دلیل افزایش و تقویت سیستم ایمنی بدن یکی از مهم‌ترین عوامل کاهش ابتلا به این بیماری است.

برخی روش‌های درمان زگیل تناسلی :

 • درمان زگیل تناسلی به وسیله فریز با نیتروژن مایع و کرایوتراپی
 • از بین بردن زگیل‌های تناسلی به روش الکترو کوتریزاسیون
 • درمان زگیل تناسلی به روش لیزر درمانی

گانودرما برای زگیل تناسلی :

گیاه قارچ گانودرما به دلیل دارا بودن مؤلفه‌های سودمند از جمله پلی ساکاریدها و پلی فنول‌ها و دیگر مؤلفه‌های فعال به تقویت و تنظیم سیستم ایمنی بدن کمک بسیاری می‌کند. از آنجا که گیاه گانودرما یک گیاه دارویی طبیعی است، عوارض داروهای شیمیایی را نداشته و به صورت کاملا طبیعی به بهبود بیماری‌ها و بهبود عملکرد سیستم بدن کمک می‌کند. علاوه بر این، این قارچ دارای خواص ضد ویروسی بوده و مقاومت بدن را در برابر ویروس‌ها افزایش می‌دهد. این قارچ دارویی منبع بسیار غنی از آنتی اکسیدان‌ها، ویتامین‌ها و املاح معدنی می‌باشد و به بازیابی و بازسازی سلول‌های بدن کمک می‌کند. همچنین گانودرما حاوی ترکیباتی است که ضد تومورها و ضد سرطان عمل می‌کنند.

عصاره قارچ گانودرما برای زگیل تناسلی

دوز مناسب در استفاده از قارچ گانودرما به عوامل مختلفی مانند سن، سلامت عمومی، سابقه بیماری و عوامل دیگر بستگی دارد. محصولات طبیعی نیز مانند محصولات شیمیایی باید دوز مشخصی برای مصرف داشته باشند و مقدار مصرف آن‌ها مهم است. از آنجا که قارچ گانودرما در پخت و پز استفاده نمی‌شود و نمی‌توان آن را قبل از فرآوری استفاده کرد، از عصاره آن به صورت قرص، کپسول و در ترکیب با قهوه و شکلات استفاده می‌شود. استفاده از پودر قارچ گانودرما به صورت فرآوری نشده اثرات مخربی بر روی کبد می‌گذارد.

قهوه گانودرما برای زگیل تناسلی :

باید توجه داشته باشید که بهترین روش مصرف گیاه دارویی قارچ گانودرما، ترکیب عصاره این قارچ به همراه دانه‌های مرغوب قهوه است. با مصرف قهوه گانودرما در کنار بهره گیری از عصاره گانودرما، از خواص قهوه نیز می‌توان بهره مند شد. قهوه جذب گانودرما در بدن را سریعتر کرده و باعث افزایش قدرت خواص گانودرما نیز می‌شود.

خواص و فواید قهوه گانودرما فقط بر زگیل تناسلی محدود نمی‌شود. بلکه مصرف روزانه قهوه گانودرما به عنوان یک مکمل غذایی و دارویی طبیعی باعث پیشگیری و کمک به بهبود انواع بیماری‌ها و اختلالات و ارتقاء سطح سلامت می‌شود. همچنین مصرف قهوه گانودرما در افراد بیمار به افزایش سرعت بهبودی و کاهش عوارض بیماری کمک می‌کند. این را بدانید که مصرف قهوه گانودرما فقط مختص به افراد بیمار نیست و کلیه افراد به جز موارد منع مصرف می‌توانند از این قهوه‌ها به منظور تقویت سیستم ایمنی بدن، جلوگیری از ابتلا به بیماری و ارتقاء سطح سلامتی بهره ببرند.

قهوه گانودرما دکتر بیز :

قارچ دارویی گانودرما دارای گونه‌های مختلفی است که گونه گانودرما لوسیدوم آن دارای خواص بسیار ذکر شده در قبل می‌باشد. گانودرما لوسیدوم بسیار ارزشمند و کمیاب است. همین امر موجب شده تا متاسفانه افراد سودجو اقدام به فروش گونه‌های فاقد ارزش دارویی کنند. این نمونه‌های بی‌کیفیت نه تنها دارای خواص دارویی و درمانی نیستند، بلکه هیچ تاثیر مثبتی بر بدن نداشته و مصرف آن می‌تواند به بدن آسیب‌های جدی نیز وارد کند.

در ایران و خاورمیانه برای اولین بار تنها « شرکت بازاریابان ایرانیان زمین » با نام اختصاری « بیز » اقدام به تولید و توزیع قهوه‌های گانودرما به صورت کاملا علمی و استاندارد کرده است. شرکت بیز تنها شرکت ایرانی است که عصاره این قارچ را با اخذ تمامی مجوزهای قانونی و به صورت کاملا حرفه‌ای در ترکیب با قهوه و شکلات عرضه می‌کند.

قهوه قارچ گانودرما برای زگیل تناسلی

قهوه‌های گانودرما دکتر بیز با مجوز رسمی سازمان غذا و دارو کشور در چهار طعم دلپذیر کافه سوپریم، کافه موکا، کافه لاته و شکلات داغ تولید و عرضه می‌شوند. این قهوه‌ها با نام تجاری « دکتر بیز » ترکیبی از بهترین و با کیفیت‌ترین دانه‌های قهوه و دوز مناسبی از عصاره گانودرما ارگانیک می‌باشند. به همین دلیل برای استفاده روزانه به منظور پیشگیری و کمک به درمان انواع بیماری‌ها بسیار مناسب هستند.

موارد منع مصرف قهوه گانودرما و تداخلات دارویی :

 • خانم‌های باردار و شیرده با مشورت پزشک مصرف کنند.
 • افراد با پیوند اعضا با مشورت پزشک مصرف کنند.
 • حداقل دو هفته قبل و بعد از هر گونه عمل جراحی از مصرف قهوه گانودرما بپرهیزید.
 • اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید باید بین مصرف دارو و مصرف قهوه گانودرما فاصله زمانی حداقل یک تا دو ساعت رعایت شود.
 • مصرف گانودرما در دوز بالا ممکن است لخته شدن خون را آهسته‌تر کند و احتمال خونریزی را افزایش دهد.
 • از مصرف بیش از حد قهوه گانودرما خودداری کنید.
 • گانودرما ممکن است در بعضی از افراد فشار خون را کاهش دهد. بهتر است افراد با فشار خون خیلی پایین با احتیاط از قهوه‌های گانودرما مصرف کنند.

انواع قهوه‌های گانودرما دکتر بیز ؛ گانودرما برای زگیل تناسلی :

 • قهوه فوری سوپریم گانودرما دکتر بیز ترکیبی از قهوه، عصاره قارچ گانودرما و جنسینگ می‌باشد.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر و تهیه قهوه سوپریم گانودرما دکتربیز اینجا کلیک کنید.

 • قهوه فوری موکا گانودرما دکتر بیز ترکیبی از قهوه، شکلات و عصاره قارچ گانودرما می‌باشد.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر و تهیه قهوه موکا گانودرما دکتربیز اینجا کلیک کنید.

 • قهوه فوری لاته گانودرما دکتر بیز حاوی قهوه، عصاره قارچ گانودرما و شیر خشک بدون چربی می‌باشد.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر و تهیه قهوه لاته گانودرما دکتربیز اینجا کلیک کنید.

 • شکلات داغ گانودرما دکتر بیز ترکیبی از کاکائو و عصاره قارچ گانودرما می‌باشد.

محصولات بهداشتی حاوی عصاره قارچ گانودرما با برند بیز :

شامپو بدن حاوی عصاره قارچ گانودرما برای زگیل تناسلی  :

شامپو بدن گانودرما بیز حاوی عصاره قارچ گانودرما است که می‌تواند در بهبود التهابات پوستی و زائده‌های پوستی به عنوان یک مکمل درمانی موضعی مؤثر باشد.

صابون گانودرما بیز حاوی عصاره قارچ گانودرما برای زگیل تناسلی :

از آنجا که ویروس‌ها بدنه‌ای از جنس نوعی چربی طبیعی دارند و از آنجا که صابون چربی‌های اضافی روی پوست را از بین می‌برد، لذا استفاده از صابون حاوی عصاره قارچ گانودرما می‌تواند در از بین بردن میکروب‌ها، باکتری‌ها و ویروس‎‌ها مؤثر باشد. همچنین PH صابون قلیایی بوده و در این  PH هیچگونه باکتری و میکروبی امکان حیات ندارد و از بین می‌رود. گانودرما به دلیل وجود مواد فعال بیولوژیک در سلامت پوست تاثیر فراوانی دارد.

صابون قارچ گانودرما برای زگیل تناسلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه محصولات بهداشتی حاوی عصاره گانودرما به شماره درج شده در انتهای صفحه پیغام دهید و یا به صفحه اینستاگرام  تیسا مارکت مراجعه کنید. برای دیدن صفحه اینستاگرام ما می‌توانید بر روی آیکون اینستاگرام در انتهای صفحه و یا اینجا کلیک کنید.

اگر مقاله « گانودرما برای زگیل تناسلی » برایتان مفید بود، آن را با دوستان و عزیزانتان از طریق آیکون‌های زیر به اشتراک بگذارید و نظر خود را در زیر برای ما بنویسید.

 

4 دیدگاه برای “گانودرما برای زگیل تناسلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *