چگونه قهوه گانودرما برای لاغری مفید است ؟

قهوه گانودرما برای لاغری

چاقی یک بیماری است که مشکلات بسیاری در زندگی فرد ایجاد می‌کند. این بیماری با مشکلات بهداشتی متعدد و کاهش امید به زندگی همراه است. مطالعات و بررسی‌های انجام شده نشان داده چاقی می‌تواند منجر به به‌وجود آمدن بیماری‌های قلبی و عروقی، بیماری کبد چرب، دیابت نوع ۲ و اختلال در روده شود. چاقی همچنین خطر ابتلا به بسیاری از بیماری‌های دیگر را افزایش می‌دهد. درمان‌های دارویی بسیاری برای چاقی پیشنهاد شده است که نتیجه چندان مطلوبی نداشته و همراه با عوارض بوده است. امروزه استفاده از قهوه گانودرما برای لاغری در بسیاری از کشورهای پیشرفته از جمله  کشور آمریکا شهرت بسیاری پیدا کرده است.

قارچ گانودرما از قارچ‌های معجزه آسایی هست که با مصرف منظم آن می‌توان به تناسب اندام رسید. این قارچ یک گیاه یک ساله است که گونه طبیعی آن در برخی از مناطق جنگلی رشد می‌کند و بافتی چوبی دارد. این قارچ دارویی در کشورهای شرق آسیا و در طب سنتی چینی از گذشته‌های دور مورد استفاده قرار می‌گرفت. قارچ گانودرما به صورت قرص، کپسول، عصاره مایع و در ترکیب با قهوه در دسترس مصرف کنندگان قرار می‌گیرد. یکی از تاثیر گذارترین روش‌های استفاده از قارچ گانودرما، ترکیب عصاره این گیاه با مرغوب‌ترین قهوه‌ها می‌باشد. این قارچ دارویی به دلیل داشتن ترکیبات و مولفه‌های خاص، موجب افزایش سوخت و ساز بدن شده و به کاهش چربی‌های اضافی بدن کمک می‌کند. به همین دلیل استفاده از محصولات ارزشمند گانودرما به ویژه قهوه گانودرما برای لاغری روز به روز در حال افزایش است.

آیا قهوه گانودرما برای لاغری حقیقت دارد؟

قهوه گانودرما برای لاغری

مؤلفه‌های قارچ گانودرما :

 • پلی ساکاریدها : افزایش متابولیسم بدن، از بین بردن چربی اضافی در بدن، کاهش کلسترول نامطلوب بدن، تقویت سیستم ایمنی بدن و متوقف کردن رشد سلول‌های سرطانی
 • تری ترپن‌ها : ضد آلرزی، ضد التهاب، ضد فعالیت‌های توموری و بهبود عملکرد گوارشی
 • ژرمانیوم ارگانیک (ماده معدنی کمیاب) : دفع سموم از بدن، افزایش انرژی و کاهش خستگی، تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود گردش جریان خون
 • سوپر اکسید دیسموتاز : مؤثر بر آنتی اکسیدان‎‌‌ها، کند کردن روند پیری و تسریع جوانسازی، ضد رادیکال‌های آزاد و ضد پیری

مواد معدنی قارچ گانودرما :

 • منیزیم : ضد افسردگی، کاهش بی‌خوابی، جلوگیری از حمله‌های قلبی، مفید برای سلامت کلیه‌ها و خاصیت انرژی زایی
 • کلسیم : مفید برای دندان‌ها و استخوان‌ها
 • پتاسیم : افزایش شادابی، کنترل فشار خون و کاهش خطر ابتلا به سکته مغزی
 • سدیم : تنظیم PH بدن، تنظیم آب بدن، مؤثر بر انقباض عضلات و کمک به هدایت امواج عصبی
 • آهن : اکسیزن رسانی به بدن
 • منگنز : جلوگیری از التهابات پوستی، جلوگیری از تغییر رنگ پوست، جلوگیری از حالت تهوع و کمک به افزایش رشد مو
 • روی : تقویت سیستم ایمنی بدن، تولید هورمون‌های رشد و تسهیل هضم

مؤلفه های قارچ گانودرما

قهوه گانودرما برای لاغری چگونه عمل می‌کند ؟

در اصل ترکیب این مؤلفه‌های فعال و مواد معدنی در قارچ گانودرما لوسیدوم، از این قارچ یک گیاه ارزشمند دارویی می‌سازد. همه‌ی این مؤلفه‌های فعال و مواد معدنی برای بهبود سلامت انسان و بهبود عملکرد سیستم بدن خواص متعددی دارند. قارچ گانودرما همچنین یک منبع غذایی مهم از اسیدهای چرب غیراسباع به شمار می‌رود. تحقیقات نشان داده که اسیدهای چرب غیراشباع در جلوگیری از ابتلا به انواع بیماری‌های مزمن و حفظ سلامت بدن نقش مهمی دارند.

چگونه قهوه گانودرما می‌تواند به شما در کاهش وزن کمک کند ؟

قهوه گانودرما تاثیر قابل توجهی بر روی سیستم ایمنی بدن و سیستم غدد درون ریز دارد. همچنین گانودرما به تنظیم هورمون‌های بدن به ویژه افراد مبتلا به کم کاری تیروئید کمک می‌کند. این افراد مستعد افزایش وزن هستند. از این رو قهوه گانودرما برای لاغری می‌تواند برای این افراد مفید باشد. علاوه بر این قهوه گانودرما موجب افزایش متابولیسم بدن شده و از این طریق به سوزاندن کالری کمک می‌کند. برای استفاده بهتر از خواص قهوه گانودرما برای لاغری بهتر است استفاده از این محصول همراه با ورزش هفتگی و رژیم غذایی سالم باشد.

افرادی که به بیماری‌های خودایمنی از جمله بیماری لوپوس مبتلا هستند، پس از مدتی بر اثر استفاده از داروها ممکن است دجار اضافه وزن شوند. در این صورت مصرف قهوه گانودرما با تقویت و تنظیم سیستم ایمنی بدن به کنترل وزن کمک می‌کند. همچنین در افرادی که مبتلا به نارسایی کلیه و ناراحتی‌های قلبی هستند، از جمع شدن آب اضافی در بدن جلوگیری کرده و با خارج کردن آب‌های احتباس شده‌ی اضافی، به کاهش وزن این افراد کمک می‌کند. حتی اگر فردی مبتلا به بیماری خاصی نباشد، مصرف قهوه گانودرما در کنار رژیم غذایی سالم و فعالیت بدنی مفید، با تقویت و تنظیم سیستم ایمنی بدن و بهبود روند متابولیسم  در کنترل وزن و کاهش آن بسیار مؤثر است.

مکانیزم اثر قهوه گانودرما برای لاغری چیست ؟

۱.قهوه گانودرما حاوی ترکیبت فعالی است که سرعت متابولیسم شما را افزایش می‌دهد. با افزایش میزان سوخت و ساز بدن، بدن شما انرژی بیشتری می‌سوزاند تا مواد غذایی به طور مؤثرتری هضم شوند. این افزایش نیاز به انرژی در بدن شما کالری بیشتری مصرف کرده و در نتیجه رسوبات چربی بدن شما شروع به نازک شدن می‌کند. همچنین گانودرما باعث افزایش اکسیژن رسانی به سلول‌های بدن از طریق خون می‌شود. در نتیجه سوخت و ساز در بدن افزایش می‌یابد و به کاهش وزن کمک می‌کند.

۲.گانودرما همچنین حاوی پلی ساکاریدهاست که به عنوان یک ماده سم زدا عمل می‌کنند. پلی ساکاریدها به طور طبیعی خاصیت درمانی دارند و با تقویت سیستم ایمنی بدن، توانایی بدن را برای هضم بهتر بهبود می‌بخشد. بعلاوه پلی ساکاریدها دارای اثر ضد چاقی و ضد میکروبی می‌باشند.

۳.گانودرما لوسیدوم به تنظیم و تعادل هورمونی شما کمک می‌کند. اگر به دلیل کم کاری تیروئید یا بیماری دیگری از عدم تعادل هورمونی رنج می‌برید، احتمال افزایش وزن شما وجود دارد. استفاده از گانودرما می‌تواند هورمون‌های شما را به تعادل برساند و منجر به ریختن چربی اضافی دور کمرتان شود؛ چربی‌هایی که به دلیل عدم تعادل هورمون‌های خود مدت طولانی است که آن‌‌ها را حمل می‌کنید.

گانودرما برای لاغری

آیا قهوه گانودرما برای لاغری حقیقت دارد ؟

افرادی که به بیماری خود ایمنی لوپوس مبتلا هستند، ممکن است پس از استفاده از داروها دچار اضافه وزن و چاقی بشوند. مصرف قهوه‌های گانودرما در این حالت با تقویت و تنظیم سیستم ایمنی بدن به بیماران مبتلا کمک می‌کند با کاهش مصرف دارو به چاقی و اضافه وزن دچار نشوند.

۴.گانودرما جریان خون را بهبود می‌بخشد. بهبود گردش خون در رگ‌های ریز شما فوایدی دارد که ممکن است به شما کمک کند تا آب اضافی بدن خود را از دست دهید. در نتیجه هرگونه افزایش وزن به دلیل احتباس آب از بین می‌رود. ناراحتی‌های قلبی و نارسایی کلیه منجر به جمع شدن آب در بدن می‌شوند. در این حالت مصرف گانودرما می‌تواند به خارج شدن آب اضافی در بدن کمک کند و از افزایش وزن بدن جلوگیری می‌کند.

بنابراین، اگرچه گانودرما به طور مستقیم باعث کاهش وزن نمی‌شود، اما اثرات آن در افرادی که آن را می‌نوشند کاملا مشهود است. این افراد علاوه بر کنترل وزن به بهبود و حفظ سلامتی خود نیز کمک می‌کنند. نوشیدن قهوه گانودرما به بدن شما کمک می‌کند تا زندگی سالم و متعادل داشته باشد. همچنین شما را از افزایش وزن در آینده باز می‌دارد. حتی اگر فردی به عارضه خاصی مبتلا نباشد، مصرف گانودرما در کنار رژیم غذایی سالم و فعالیت بدنی مفید با تقویت سیستم ایمنی و تنظیم متابولیسم بدن در کاهش وزن موثر است.

مزایای استفاده از قهوه گانودرما برای لاغری :

تلاش برای کاهش وزن و به دست آوردن یک اندام زیبا و متناسب می‌تواند کار دشواری باشد. شما تلاش می‌کنید تا مقدار غذایی که مصرف می‌کنید را کاهش دهید و در نتیجه دائما احساس گرسنگی و خستگی می‌کنید. استفاده از قهوه گانودرما برای لاغری موجب چربی سوزی و سرکوب اشتها می‌شود. بعلاوه به شما کمک می‌کند با خستگی مبارزه کنید و همچنان قوی و متمرکز بمانید. علاوه براین مصرف قهوه گانودرما به حفظ انرژی شما در طول روز نیز کمک شایانی می‌کند.

لاغری و قهوه گانودرما

قهوه گانودرما برای لاغری

 تحقیقات نشان می‌دهد که نوشیدن قهوه به طور کلی دارای اثرات مفیدی است. به عنوان مثال مصرف متوسط قهوه می‌تواند خطر ابتلا به بیماری‌هایی نظیر پارکینسون، بیماری‌های قلبی و دیابت را کاهش دهد. گانودرما لوسیدوم نیز می‌تواند به رفع خستگی و انرژی زایی کمک کند. تحقیقات گسترده‌ای بر روی تاثیرات درمانی گانودرما روی بیماری‌های سخت مانند سرطان و ایدز انجام شده و همچنان ادامه دارد. با مطالعات انجام شده روی ترکیبات فعال موجود در گانودرما، می‌توان نتیجه گرفت که گانودرما برای اهداف مختلف مثل لاغری و تناسب اندام مفید است.

با نوشیدن روزانه قهوه‌های گانودرما می‌توانید هم زمان از مزایای قهوه و گانودرما بهره‌مند شوید.

عوارض جانبی احتمالی :

هر محصولی در کنار فواید و مزایای خود می‌تواند عوارضی به همراه داشته باشد. به طور کلی در اکثر مطالعات انجام شده، هیچ گونه عوارض جانبی از گانودرما لوسیدوم گزارش نشده است. با این حال اگر از داروهای فشار خون و ضد انعقاد خون استفاده می‌کنید، با پزشک خود قبل از استفاده از محصولات گانودرما مشورت کنید. در صورت مصرف قهوه‌های گانودرما حتما یک تا دو ساعت بین مصرف دارو و قهوه فاصله زمانی باشد. علاوه بر این مصرف بیش از حد کافئین می‌تواند ضربان قلب شما را بالا ببرد، پس اعتدال را رعایت کنید.

مصرف بیش از حد گانودرما ممکن است عوارضی مانند علائم آلرژیک، حساست زایی، خشکی دهان، خشکی گلو و سینوس‌ها به همراه التهاب و ناراحتی معده به همراه داشته باشد. باید توجه داشته باشید اگر به بیماری فشار خون و قند خون مبتلا هستید، بهتر است مصرف قهوه گانودرما با مقدار کمتر در دو یا سه وعده انجام شود. همچنین فاصله زمانی مناسب با مصرف داروهای شیمیایی رعایت شود.

نتیجه گیری ؛ قهوه گانودرما برای لاغری :

اگر استفاده از محصولات و قهوه‌های گانودرما را برای لاغری انتخاب کردید، به دنبال محصولی باشید که دارای مهر تاییدیه سازمان‌های نظارتی کشور، مانند تاییدیه سازمان غذا و دارو باشد.

ترکیب ماهرانه بهترین قهوه‌های دنیا با عصاره قارچ گانودرما علاوه بر مبارزه با چربی‌های شما به کاهش اشتها کمک کرده و انرژی شما را در طول روز حفظ می‌کند.

قهوه گانودرما برای لاغری و کاهش وزن اصولی

 قهوه گانودرما برای لاغری 

قهوه‌های گانودرما دکتر بیز برای اولین بار در خاورمیانه، دارای مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو می‌باشد. این قهوه‌ها از ترکیب بهترین قهوه‌های دنیا و عصاره قارچ گانودرما تولید می‌شوند. برای اولین بار در ایران شرکت بازاریابان ایرانیان زمین اقدام به تولید قهوه‌های گانودرما با برند دکتربیز نموده است. این قهوه‌ها در انواع کافه لاته، هات چاکلت، کافه موکا و کافه سوپریم عرضه می‌شوند. قهوه‌های گانودرما دکتر بیز در بسته‌های حاوی ۲۰ ساشه عرضه می‌شوند. هر ساشه دارای دوز مشخصی از عصاره قارچ گانودرما و قهوه است که برای استفاده روزانه مناسب و مفید می‌باشد.

قهوه فوری سوپریم گانودرما دکتربیز :

کافه سوپریم گانودرما دکتربیز یک ترکیب مغذی از قهوه با گانودرما لوسیدوم و جنسینگ است.

قهوه یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌ها در دنیا است. کافئین موجود در قهوه احساس انرژی و هوشیاری را تقویت می‌کند. ترکیبات خاص موجود در این ماده از جمله اسید کلروژنیک نقش مهمی در کاهش وزن دارد.  همچنین قهوه محرک است و هضم را بهبود می‌بخشد. بعلاوه قهوه مقاومت ورزشکاران را زیاد می‌کندو خاصیت ضد افسردگی دارد. پژوهش‌ها نشان داده مصرف روزانه قهوه احتمال مرگ را کاهش داده و زوال عقل را کم می‌کند.

جنسینگ یک گیاه مقوی است. که با افزایش متابولیسم بدن، کاهش احتباس آب در بدن، سوخت و ساز کربوهیدرات‌ها، افزایش انرژی و کاهش اشتها به کاهش وزن کمک می‌کند. این داروی گیاهی سیستم ایمنی بدن را بهبود بخشیده، بعلاوه موجب افزایش میل جنسی، بهبود حافظه، پیشگیری از آلزایمر و کاهش کلسترول در بدن می‌شود. بررسی‌ها نشان داده گیاه جنسینگ سطح قند خون در افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ را کاهش می‌دهد و به عنوان درمان طبیعی برای این بیماری به کار می‌رود. بعلاوه حساسیت به انسولین را بهبود بخشیده و به کاهش سطح قند خون کمک می‌کند. همچنین جنسینگ به عنوان درمان طبیعی برای رفع چین و چروک پوست صورت استفاده می‌شود و برای مشکلات پوستی مانند آکنه بسیار مفید است. این گیاه سریع جذب پوست شده و گردش خون را بهبود می‌بخشد و موجب روشن شدن و شادابی پوست می‌شود.

فواید جنسینگ برای لاغری

کدام قهوه گانودرما برای لاغری مناسب‌تر است ؟

قارچ گانودرما لوسیدوم که به آن ریشی قرمز نیز گفته می‌شود،یک نوع قارچ با ظاهری سخت و چوب مانند است. این قارچ از قدیم مورد استفاده قرار می‌گرفته و هزاران است که در طب چین استفاده می‌شود. این قارچ گیاهی یک ساله است که در مناطق جنگلی خاص رشد می‌کند. این گیاه ارزشمند با بهبود عملکرد دستگاه گوارش سبب می‌شود تا هضم و جذب غذا بهتر انجام پذیرد. که در نتیجه به تناسب اندام و لاغری کمک خواهد کرد. همچنین قارچ گانودرما لوسیدوم دارای ترکیبات شیمیایی متنوعی است که اثرات ضد سرطانی دارند و موجب تقویت سیستم ایمنی می‌شوند. این قارچ دارویی به شکل قرص و کپسول هم در کشورهای پیشرفته در دسترس مصرف کنندگان قرار می‌گیرد. اما به دلیل طعم تلخ آن به صورت ترکیب با قهوه یا شکلات یکی از بهترین روش‌های استفاده از آن است.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر و تهیه قهوه‌های گانودرما دکتر بیز اینجا کلیک کنید.

درصورت تمایل به دنبال کردن صفحه اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید.

اگر خواندن مقاله « چگونه قهوه گانودرما برای لاغری مفید است ؟ » برای شما مفید بود لطفاً آن را از طریق آیکون‌های زیر با دیگران نیز به اشتراک بگذارید و نظر خود را برای ما بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *